ZEMNÍ A VÝKOPOVÉ PRÁCE

Pracujeme minibagrem a smykovým nakladačem zn. Bobcat. Provádíme terénní a zahradní úpravy, výkopy bazénů, základů, přípojek a demolice objektů.

více

ODVOZ SUTI A ODPADU

Praha 6 a okolí Vyklízení a nakládka. Doprava a ekologická likvidace kontejnery o velikosti 2-14m3, přeprava stavebních materiálů, betonů, zeminy, bio odpadů, obalů, plastů a dalších materiálů.

více

RYCHLÝ DOTAZ

O Firmě

Zajišťujeme odvoz odpadu a suti po Praze a okolí

Firma Pakk je v Praze a okolí vyhledávaná pro vysokou úroveň nabízených služeb v oblasti logistiky suti a sypkých materiálů. V oblasti autodopravy máme tradici od roku 1993.

Specializujeme se na přepravu materiálů pomocí kontejnerové dopravy. Kombinujeme moderní vozový park a poznatky z logistiky sypkých materiálů, ať už se jedná o suť, zeminu nebo domovní a průmyslový odpad. Naším cílem je poskytnout vám bezproblémový odvoz všech materiálů.

Ekologicky zlikvidujeme vaše odpady

Jsme držitelem certifikátu „Oprávněná osoba k nakládání s odpady a držíme vysoký standard

poskytovaných služeb. Po novele zákona o odpadech již není možné, abyste váš odpad předali pouze firmě, která se prokáže živnostenským listem. Za přestupek proti zákonu o odpadech hrozí pokuta až 10 milionů korun. Podle § 12, odst. (3), zákona O odpadech…

"K převzetí odpadu do svého vlastnictví je oprávněna pouze právnická osoba nebo fyzická osoba oprávněná k podnikání, která je provozovatelem zařízení k využití nebo k odstranění nebo ke sběru nebo k výkupu určeného druhu odpadu, nebo osoba, která je provozovatelem zařízení podle § 14 odst. 2, nebo

provozovatelem zařízení podle § 33b odst. 1 písm. b), nebo za podmínek stanovených v § 17 též obec."

Vyplatí se vám důvěřovat firmě Pakk, která má zajištěna všechna potřebná povolení a nehrozí vám ztráta financí.

Kdo jsou naši spokojení klienti

Našimi klienty jsou jak velké firmy, tak malí živnostníci. Spolupracujeme i se soukromými osobami a každou zakázku a přání od vás rádi vyplníme. Jsme rádi, že se na nás naši zákazníci obracejí opakovaně, což svědčí o vysokém standardu, který jsme nastavili za skoro 20 let naší existence. Naše služby a techniku se snažíme neustále vylepšovat tak, aby byl svoz odpadu ještě jednodušší.

Postaráme se kompletně o svoz odpadů

Odpady odvážíme v kontejnerech moderními vozy značky Avia. Naše kontejnery pojmou stavební sutě, ale i oddělené frakce betonu, cihly, střešní tašky, keramické výrobky, železobeton, zeminu a další. Naše velkoobjemové kontejnery jsou k dispozici v několika velikostech a podle potřeby vám přistavíme tu nejlepší variantu, která bude ekonomicky úsporná. Kromě toho jsme schopni přivézt jakékoliv množství stavebného materiálu pro vaši stavbu.

Výhody

  • Přistavení kontejnerů NONSTOP
  • Ekologická likvidace suti a odpadů
  • Množstevní a věrnostní slevy!
  • Dostupnost po Praze a okolí
  • Certifikovaná firma pro nakládání s odpady
  • Moderní vozový park
  • Profesionální a přátelský přístup
  • Komplexní služby od jednoho dodavatele

 

 

 

 

Pole působnosti